Şu Anda Netflix’teki En Popüler 10 TV Şovu

Netflix’teki En İyi 10 TV Şovunu şimdi mi arıyorsunuz? Peki, doğru yerdesiniz! Bu yılın başlarında en popüler 10 TV şovunun günlük olarak ne olduğunu ortaya çıkaran trend listesini başlatan yayın hizmetine rağmen, bu listeyi biraz araştırmadan Netflix’te bulmak çok kolay değil. Bu süreci kolaylaştırmak için buradayız.

Geçen cuma günkü iki büyük yeni yayın, müzikal biyo-resim drama  Selena  ve en sevilen animasyon Big Mouth’un en yeni sezonu  ilk iki sırayı alırken, romantik drama  Virgin River , güçlü sınırlı dizi  The Queen’s Gambit ve tarihi drama  The Crown , buna göre sipariş.

İlk 10’a yeni katılanlardan bazıları arasında, 1996 Atlanta Olimpiyat Oyunları bombalamasını kapsayan antoloji dizisi Manhunt’ın yeni baskısı, Netflix orijinal komedi Bay Iglesias’ın en yeni sezonu ve gerçeklik dizisi Ink Master yer alıyor . Ve her zaman olduğu gibi, çocukların en sevdiği  Cocomelon  varlığını sürdürüyor ve  The Office burada ( çok daha uzun sürmeyecek olsa da ).

İlk 10’un haftalık olarak nasıl değiştiğini görmek için bizi izlemeye devam edin, ancak şimdilik …

İşte bugünkü haliyle İlk 10:

10. Mürekkep Ustası

9. Ofis

8. Sayın Iglesias

7. Taç

6. Cocomelon

5. Vezir Gambiti

4. Virgin Nehri

3. İnsan Avı: Ölümcül Oyunlar

2. Büyük Ağız

1. Selena

Aşağıdaki Netflix listesindeki en popüler 10 TV şovuna, yayın hizmetindeki şovların bağlantılarına ve herkesin izlediği şeyin kısa bir özetine göz atın. Ve şu anda mevcut olan En İyi 10 Film için devam edin ve bu arada bu bağlantıya tıklayın.

10. Mürekkep Ustası

Hattat

Ülkenin en yaratıcı ve yetenekli dövme sanatçılarından on tanesi dövme dünyasının ikonları tarafından değerlendiriliyor. Yüz bin dolar ve “MÜREKKEP MASTER” ünvanı için rekabet ediyorlar.

9. Ofis

Ofis

Bu popüler komedi, Dunder Mifflin kağıt şirketinde kandırılmış patron Michael Scott liderliğindeki hoşnutsuz ofis çalışanlarının zaaflarını anlatıyor.

8. Sayın Iglesias

Bay Iglesias

Çok kameralı dizide Iglesias Bey, mezun olduğu okulda çalışan iyi huylu bir devlet lisesi öğretmenini canlandırıyor. Yetenekli ama uyumsuz çocuklara, onları zorba bir bürokrat Müdür Yardımcısı (Oscar Nuñez) tarafından “danışmanlık” yapmaktan kurtarmakla kalmayıp, aynı zamanda tüm potansiyellerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olmayı da öğretiyor. Sherri Shepherd birlikte rol alıyor.

7. Taç

Taç

1970’ler yaklaşırken, Kraliçe Elizabeth (Olivia Colman) ve ailesi, 30 yaşında hala evli olmayan Prens Charles’a (Josh O’Connor) uygun bir gelin temin ederek ardıl çizgiyi korumakla meşgul oluyorlar. ülke, İngiltere’nin ilk kadın Başbakanı Margaret Thatcher (Gillian Anderson) tarafından getirilen bölücü politikaların etkisini hissetmeye başlar, onunla Kraliçe arasındaki gerilimler, Thatcher ülkeyi Falkland Savaşı’na götürürken İngiliz Milletler Topluluğu içinde çatışma yaratırken daha da kötüleşir . Charles’ın genç Leydi Diana Spencer (Emma Corrin) ile olan romantizmi, İngiliz halkını kapalı kapılar ardında birleştirmek için çok ihtiyaç duyulan bir masal sağlarken, Kraliyet ailesi giderek bölünüyor.

6. Cocomelon

Cocomelon

Tüm aile için tekerlemeler ile eğlenceli zamanlar getiren bu müzik dizisinde JJ ile harfleri, sayıları, hayvan seslerini ve daha fazlasını öğrenin!

5. THE QUEEN’S GAMBIT

Walter Tevis’in romanından uyarlanan Netflix sınırlı dizi draması THE QUEEN’S GAMBIT, dehanın gerçek bedelini araştıran bir reşit olma hikayesi. 1950’lerin sonlarında Kentucky’deki bir yetimhaneye bırakılan ve emanet edilen genç Beth Harmon (Anya Taylor-Joy), çocuklar için sakinleştirici olarak devlet tarafından sağlanan sakinleştiricilere bağımlılık geliştirirken, satranç için şaşırtıcı bir yetenek keşfeder. Kişisel iblisleri tarafından rahatsız edilen ve bir uyuşturucu ve takıntı kokteyli ile beslenen Beth, rekabetçi satrancın erkek egemen dünyasında kurulan geleneksel sınırları aşmaya kararlıyken etkileyici bir şekilde yetenekli ve göz alıcı bir dışlanmışa dönüşür. Dizi, iki kez Akademi Ödülü adayı Scott Frank tarafından yönetiliyor ve yazılıyor ve aynı zamanda dizinin ortak yapımcılığını üstlenen Frank, William Horberg ve Allan Scott tarafından yürütücü yapımcılığını üstleniyor.

4. Virgin Nehri

Virgin Nehri

Melinda Monroe (Alexandra Breckenridge), Virgin River ve Doc’ın kliniğine geri döner ve burayı gerçekten evi yapmadan önce kendisiyle ve geçmişiyle hesaplaşmayı öğrenmesi gerektiğini fark eder. Dizide ayrıca Martin Henderson, Tim Matheson, Annette O’Toole, Lauren Hammersley, Colin Lawrence, Grayson Gurnsey ve Sarah Dugdale yer alıyor.

3. İnsan Avı: Ölümcül Oyunlar

1996 Atlanta Olimpiyatları Bombardıman Uçağı için bir insan avı başlar ve araştırmacılara yardım etmeye çalışan güvenlik görevlisi Richard Jewell’e döner.

2. Büyük Ağız

Big Mouth, gerçek hayattaki en iyi arkadaşlar Nick Kroll (Kroll Show, The League) ve Andrew Goldberg (Family Guy) tarafından genç ergenlik çağının görkemli kabusu hakkında 10 bölümlük, yarım saatlik sinirli yetişkin animasyon komedisidir. Komedyen John Mulaney (John Mulaney: The Comeback Kid, Saturday Night Live), Andrew karakterine ses verirken, Kroll (yardımcı yapımcı ve yapımcı olarak görev yapıyor) en yakın arkadaşı Nick dahil birçok kişiyi seslendiriyor. Maya Rudolph (Maya & Marty, Nedimeler), Jason Mantzoukas (The League, Lady Dynamite), Jordan Peele (Keanu, Key and Peele), Fred Armisen (Portlandia, Documentary Now!), Jenny Slate (Girls, Lady Dynamite) ve Jessi Klein (Inside Amy Schumer) diziye ses verenler arasında.

1. Selena

Selena Quintanilla, Tejano Müzik Kraliçesi olmadan önce, büyük hayalleri ve daha da büyük bir sesi olan Teksaslı genç bir kızdı. Selena: Dizi, küçük konserler söylemekten tüm zamanların en başarılı Latin kadın sanatçısı olma yolculuğunu ve Quintanilla ailesinin birlikte yürüdüğü sıkı çalışma ve fedakarlık yıllarını araştırıyor.

Leave a Reply